piątek, 9 lipca 2010

Szykuje się nowy plener !

No i nie trzeba było długo czekać, aby nasi przyjaciele z grupy plastycznej "Malachit" dali nam pełną satysfakcję po niedawnym plenerze malarskim w Korytowie ! 
Chciałbym więc z ogromną satysfakcją wszystkich zainteresowanych poinformować, że w ramach tzw. "wymiany" naszych zaprzyjaźnionych grup plastycznych, to jest grupy plastycznej "Malachit" z Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie Szczecińskim oraz grupy malarzy z sekcji plastycznej Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w Stargardzie Szczecińskim, wkrótce nastąpi wyjazd do Krakowa, na kolejne warsztaty malarskie !
Impreza odbędzie się w dniach 23-29 sierpnia 2010 roku. Z przyjemnością nadmieniam również, że sponsorami tej imprezy są m.in. Dom Kultury Kolejarza w Stargardzie Szczecińskim, Dom Kultury Związków Zawodowych w Krakowie oraz Stwarzyszenie Sportu Turystyki i Kultury Kolejarzy w Warszawie.
Za załatwienie tej sprawy należą się wielkie podziękowania dla Państwa Krystyny i Tadeusza Krawczyków. Droga Krysiu, tak trzymać ! Oprócz naszej świetnej artystki malarki, koleżanki Krystyny Krawczyk, UTW w Stargardzie będą także reprezentować koleżanki  Marysia de Weyher oraz Teresa Daszkiewicz. A więc połamania pędzli kochane dziewczyny !
Szanowny Tadeuszu, drogi kolego, oby takich inicjatyw udało Ci się zrealizować jak najwięcej. Wielkie dzięki !

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Blog o sztuce i takich tam innych rzeczach.
dawniej UTW w Stargardzie

...

Wszystkie treści zamieszczone na tym blogu wolno kopiować, powielać, cytować, rozpowszechniać, czytać, rozmyślać nad nimi, krytykować czy wyśmiewać, ale oczywiście z podaniem, przynajmniej tak dla przyzwoitości, ich źródła. Dziękuję.