wtorek, 12 marca 2013

Co na paletach? - rutyna...

Z koleżeńskiego obowiązku pokażę nadesłane przez Stasię zdjęcia kilku prac moich trzech koleżanek z UTW. W kolejności, Krysi Krawczyk, Danusi Krzyśków i Tereski Daszkiewicz. Ładne obrazy. Ale nie będę nic o nich pisał, bo i tak nikt tego nie będzie zapewne czytał. Szkoda, że Teresa dostarczyła bardzo słabej jakości zdjęcia swoich obrazów. Są one bardzo nieostre i rozmyte. I szkoda, że nikogo, poza mną one nie interesują. Nikt nie chce nawet skomentować tych prac. Ale za to są w sieci internetowej i już na zawsze  tutaj pozostaną. Tak trzymać drogie panie...

6 komentarze:

Ewa pisze...

No cóż, Ty też nie piszesz komentarzy!

Obrazy podobają mi się, a w szczególności trzeci, piąty i szósty.

Pozdrawiam wszystkie malujące Panie i ich Mecenasa:)))

Bogusław pisze...

Zawsze to robiłem. Ale już dalej chyba nie będę tego robił. A komentować swoje wpisy to nie wypada. Do Ciebie zaglądam niestety rzadko,tzn. raz na jakiś czas, albowiem masz bardzo dużo grafiki, zresztą uroczej, a to dużo waży na transferze, a ja mieszkam na końcu świata, gdzie internet dowożą mi poprzez satelitę, i mam tutaj dość drastyczne limity, którymi muszę się dzielić z innymi.

krystynkabaj pisze...

Nie zawsze zostawiam komentarz,ale uwielbiam wchodzić na Twój bloog i czytać,oglądać,chłonąć wiedzę i sycić duszę kolorami.Bardzo dużo się uczę dzięki tej profesjonalnie prowadzonej stronce.Moje koleżanki z sekcji plastycznej robią bardzo duże postępy i malują przepięknie.Myślę że wchodzą na Twoją stronkę ,czytają,ale dziwię się że nie komentują,przecież to reklama ich prac.Pozdrawiam serdecznie.B.K.

Bogusław pisze...

Dziękuję Krysiu za wsparcie. Pozdrawiam gorąco.

Anonimowy pisze...

Czytam, czytam i wspominam nasze spotkania sekcji plastycznej i choć nieraz buntowałam się,że jest w naszym gronie za dużo "cenzorów" to teraz bardzo mi brakuje Ciebie Bogusiu i Tadeusza. Muszę się pochwalić w imieniu naszej sekcji, że 10 maja w SCK w Stargardzie w sali 108, odbędzie się wystawa naszych prac.
Pozdrawiam
Marysia de W.

krystynkabaj pisze...

Wielkie gratulacje!!!

Publikowanie komentarza

Blog o sztuce i takich tam innych rzeczach.
dawniej UTW w Stargardzie

...

Wszystkie treści zamieszczone na tym blogu wolno kopiować, powielać, cytować, rozpowszechniać, czytać, rozmyślać nad nimi, krytykować czy wyśmiewać, ale oczywiście z podaniem, przynajmniej tak dla przyzwoitości, ich źródła. Dziękuję.